0

System Smart Home firmy fibaro

komfort bezpieczeństwo oszczędność

fibaro

Nasze mieszkania i apartamenty zostały wyposażone w pakiet inteligentnych rozwiązań opracowanych przez firmę FIBARO, które ułatwią Ci życie, dbając o codzienny spokój, bezpieczeństwo i wygodę.*

*Pakiety systemu Fibaro dostępne w wybranych inwestycjach mieszkaniowych.

Szczegóły w Biurach Sprzedaży.

Pożar zduszony w zarodku

Praca, dzieci, obiad, telefon od rodziców… W codziennym zamieszaniu i natłoku zajęć łatwo zapomnieć o włączonym piekarniku czy żelazku - wystarczy chwila, żeby zrobiło się niebezpiecznie! FIBARO Smoke Sensor niezwłocznie po wykryciu dymu włączy alarm, wyśle powiadomienie na Twój telefon i uruchomi awaryjne oświetlenie, dając Ci możliwość szybkiej reakcji na zagrożenie.

Ochrona 24h

Częste informacje o lokalnych włamaniach sprawiają, że nie zawsze czujemy się bezpiecznie, szczególnie jak jesteśmy sami w domu. Dzięki FIBARO masz pewność, że Ty i Twój dom jesteście dobrze chronieni! Każdy niepożądany ruch czy otwarcie okna, uruchomią alarm i efekty świetlne, które skutecznie przestraszą i zniechęcą włamywaczy.

Dom zabezpieczony przed zalaniem

Zalanie mieszkania przez sąsiadów albo sąsiadom to powszechny problem, z którym nikt nie ma dobrych wspomnień. Nareszcie jest na to rozwiązanie! Bezprzewodowy czujnik zalania FIBARO poinformuje Cię o wykryciu pierwszych kropli wody w Twojej kuchni czy łazience. Głośny dźwięk czy też powiadomienie, jakie otrzymasz na telefon umożliwią Ci reakcję, zanim będzie za późno. To gwarantowana ochrona przed skutkami zalania, czasem straconym na formalności związane z dochodzeniem odszkodowania, spotkaniami z ubezpieczycielem i koniecznym remontem domu! Ufff!

Spokój ducha

Inteligentna wtyczka Wall Plug to niezawodna odpowiedź na powracające często w godzinach pracy myśli: 'Czy żelazko w domu jest wyłączone?'. Dzięki naszej aplikacji możesz to nie tylko sprawdzić, ale w razie potrzeby również zareagować i wyłączyć zasilanie.

Zarządzanie urządzeniami

Rachunki za energię pod kontrolą. Wiesz, ile energii zużywają sprzęty zostawione w trybie czuwania? Sporo! Inteligentna wtyczka FIBARO Wall Plug na bieżąco raportuje zużycie energii w Twoim domu i pozwala automatycznie odłączyć urządzenia, których aktywność w danym momencie nie jest potrzebna. To prawdziwy przyjaciel Twojego domowego budżetu i środowiska!

Nie za ciepło, nie za zimno - w sam raz

Dzięki inteligentnej głowicy - o różnych porach dnia możesz ustawić inną, dowolnie wybraną przez Ciebie temperaturę. Rano powinno być cieplej, potem gdy wszyscy w pracy i w szkole trochę chłodniej, a na Wasz powrót znowu cieplej.... Z FIBARO Ty wybierasz, kiedy będzie jaka temperatura, dbając o oszczędności, komfort oraz dobre samopoczucie wszystkich domowników. Raz decydujesz, a potem już wszystko dzieje się samo!

Światło tam, gdzie Ty

Jeśli chcesz, aby światło automatycznie podążało za Tobą - mamy na to rozwiązanie! Nie musisz nieustannie włączać i wyłączać światła w łazience. Pojawi się automatycznie na Twoje wejście i zgaśnie chwilę po Twoim wyjściu. Wygoda i oszczędność gwarantowane.

Rachunki za energię pod kontrolą

Dimmer pozwala na łatwy i dokładny pomiar zużycia energii. Analiza wykresów zużycia mocy i podłączonego obciążenia, pozwoli Ci na bardziej optymalne wykorzystanie oświetlenia, co przełoży się na zmniejszenie wydatków na energię. To prawdziwy przyjaciel Twojego domowego budżetu i środowiska!

Kontrola rodzicielska

Nikt nie lubi psuć zabawy dzieciom, ale co innego pozostaje, gdy po trzech próbach zawołania na obiad, Twoja pociecha nadal nie pojawia się przy stole. Z FIBARO możesz kontrolować czas, który Twoje dziecko spędza przed telewizorem i w razie potrzeby - dzięki aplikacji - zdalnie go wyłączyć.

Kontroluj, gdziekolwiek jesteś

Każdy z nas po wyjściu z domu miewa natrętną myśl, czy wyłączył światło w pokoju. Nie musisz się już tym martwić! Teraz zdalnie to sprawdzisz i w razie potrzeby wyłączysz oświetlenie przy pomocy aplikacji. Głowa spokojna, a rachunki niższe!

Bezpieczeństwo

Wyłączenie świateł proste, jak nigdy. Nie ma nic gorszego, niż położyć się do łóżka i ujrzeć dochodzące z drugiego pokoju światło! Teraz możesz odetchnąć, bo wystarczy wziąć do ręki telefon i jednym kliknięciem w aplikacji FIBARO wyłączyć wszystkie światła w domu.

Ciepło na zawołanie

Marznąć lubimy na zimowym stoku, w domu zawsze powinno być ciepło i przyjemnie. Dzięki aplikacji FIBARO możesz w każdym momencie ustawić odpowiednią temperaturę w pokoju z The Heat Controller, żeby po powrocie do domu przywitało Cię przyjemne ciepełko :)

komfort
oszczędność
bezpieczeństwo
zarządzanie urządzeniami

Ostatnio oglądane

Pozytywny Mokotów

Mokotów

ul. Postępu 25, Warszawa

4 pokoje
86.60 m2
Soho

Praga Południe

Mińska 25, Warszawa

4 pokoje
98.40 m2
SOHO by Yareal

Praga Południe

ul. Mińska 25, Warszawa

2 pokoje
41.16 m2
Pozytywny Mokotów

Mokotów

ul. Postępu 25, Warszawa

2 pokoje
39.46 m2

Nasz standard

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Mieszkania zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO. Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.*

Zobacz szczegóły

W SOHO by Yareal na warszawskim Kamionku ruszyła sprzedaż kilkudziesięciu przestronnych apartamentów w dwóch kameralnych budynkach powstających w ramach drugiego etapu inwestycji.

Zobacz szczegóły

*Pakiety systemu Fibaro dostępne w wybranych inwestycjach mieszkaniowych. Szczegóły w Biurach Sprzedaży.

0Schowek