Menu

REZYDENCJA EPIKA. ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA!


Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży
przy ul. Słodowieckiej 3.
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00

 W przestrzeń Rezydencji Epika wpisana jest pozytywna energia. To miejsce, gdzie będziesz mógł realizować swoje marzenia i gdzie zaznasz rodzinnego ciepła. To miejsce, gdzie wypoczniesz po intensywnym dniu i weźmiesz głęboki oddech.

Rezydencja Epika to ośmiopiętrowy budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze. Zbudowany na planie litery V, o dynamicznej formie, z nowoczesną, biało-szarą elewacją doskonale wpisuje się w kontekst kameralnej okolicy.

Epika to 148 zróżnicowanych mieszkań – od jedno- do pięciopokojowych, od 31 m2 do 131 m2 powierzchni. Wszystkie, niezależnie od wielkości, gwarantują znakomitą funkcjonalność, duże możliwości aranżacji i optymalny dostęp do światła dziennego.

Epika stworzona została z myślą o osobach ceniących sobie kontakt z naturą. Większość apartamentów na parterze posiada prywatne ogródki. Z kolei mieszkańcy wyższych pięter mają do dyspozycji przestronne i głębokie balkony – część z nich daje możliwość podziwiania panoramy Warszawy. Wszyscy mieszkańcy mają dostęp do ogrodu znajdującego się na dachu budynku.

Lokalizacja

 

Rezydencja Epika położona jest przy cichej, zatopionej w zieleni ulicy Słodowieckiej, która robi wrażenie. Tym większe, gdy uświadomimy sobie, że jesteśmy w samym środku Warszawy - obok znajduje się Rondo Radosława i Centrum Handlowe Arkadia, a dosłownie za rogiem mamy Burakowską, fascynującą przestrzeń klubów, restauracji i designu. 

 • Przystanek autobusowy 2 min.
 • Kulturalno-gastronomiczna ul. Burakowska 7 min.
 • CH Arkadia 13 min. 

 • Trasa S8 2 min.
 • CH Klif 6 min.
 • Centrum 13 min.

 

 • Park im. Stefana Żeromskiego 12 min.
 • Rynek Starego Miasta 14 min.
 • Bulwary Wiślane 15 min.  

 • Stołeczne Centrum Sportu "Inflancka" 11 min.
 • Plac Wilsona 21 min.
 • Dworzec Centralny 24 min.


Mocnym punktem inwestycji jest komunikacja. W pobliżu znajdują się przystanki licznych linii tramwajowych i autobusowych. Do stacji metra i sąsiadującego z nią dworca kolejowego dotrzemy pieszo w ciągu kilkunastu minut.

Lokalizacja sprzyja także transportowi samochodowemu. Powązkowska zapewnia szybki wyjazd na drogę ekspresową S8 i autostradę A2. Bliskość kluczowych miejskich arterii – alei Jana Pawła II, ulicy Okopowej i Słomińskiego - pozwala bezproblemowo dotrzeć w każdy zakątek Warszawy.

Plan osiedla 

  


SMART HOME

Mieszkania w Rezydencji Epika zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO.
Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM

Rezydencja Epika to projekt wyjątkowy. Jednym z wyróżniających go rozwiązań jest dostępny dla mieszkańców ogród znajdujący się na dachu budynku.
W ramach ogrodu przewidziana jest część zielona o charakterze łąki kwietnej i część rekreacyjna z leżakami, stolikami i ławkami. Ponadto w ogrodzie znajdować się będą donice z zielenią ozdobną oraz donice przeznaczone dla mieszkańców, którzy chcieliby uprawiać swoje rośliny.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży

Zamów rozmowę

0Schowek