Menu
Warszawa / Trójmiasto

SOHO 18
TWOJE MIEJSCE. TWÓJ ŚWIAT.

  

Dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkalny SOHO 18 w zabudowie kaskadowej jest pierwszym, który powstaje w ramach koncepcji SOHO by Yareal. Został zaprojektowany na planie litery C. Wejście wiedzie przez reprezentacyjne lobby, w którym znajduje się recepcja. W projekcie uwzględniono też dwupoziomowy parking.

Każde ze 131 mieszkań wyróżnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, wysoki komfort oraz dobre doświetlenie światłem słonecznym. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub tarasy. Większość mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze, od strony dziedzińca ma dostęp do prywatnych ogródków. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie przeznaczone na usługi.

Starannie zaprojektowana zieleń stanowi integralny element SOHO 18. Cała przestrzeń została podzielona na cztery strefy, w których dominować będzie wybrana tonacja kolorystyczna. Rośliny dobrano w taki sposób, aby o każdej porze roku odczuwalna była odmienność kolorystyczna każdej kwarty. Dopełniający całość teren rekreacyjny zachęca do aktywnego spędzania czasu.

   * ZOBACZ CERTYFIKAT

Lokalizacja

 

Wyjątkową zaletą SOHO 18 jest lokalizacja.
Za rogiem znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Do dworca Warszawa Wschodnia dojdziemy w 15 minut.
Od metra Stadion Narodowy dzieli nas 20 minut spaceru.
W kolejnych latach ma powstać nowa stacja metra, usytuowana zaledwie kilkaset metrów od inwestycji. 

 • Teatr SOHO oraz Teatr Niewielki 2 min.
 • Restauracja Warszawa Wschodnia 3 min.
 • Ośrodek Sportu i Rekreacji Praga-Południe 13 min. 

 • CH Warszawa Wileńska 6 min.
 • Dworzec Centralny 14 min.
 • Lotnisko im. Fryderyka Chopina 23 min.

 

 • Park Skaryszewski 5 min.
 • PGE Narodowy 10 min.
 • Bulwary Wiślane 14 min.  

 • Dworzec Warszawa-Wschodnia 3 min.
 • Miejski Ogród Zoologiczny 21 min.
 • Rynek Starego Miasta 23 min.


SOHO by Yareal to bijące serce kreatywnej Pragi. W obrębie SOHO oraz w bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy teatry i kina studyjne, galerie sztuki i muzea. Pełno tu pracowni artystycznych i małych prywatnych zakładów rzemieślniczych. Życiem tętnią kawiarnie, bistra, autorskie restauracje i lokalne sklepiki. Znajdujący się w pobliżu Stadion Narodowy gości wydarzenia o największej skali. SOHO by Yareal to również doskonałe miejsce dla rodziców i dzieci – atrakcyjne miejsca zabaw oraz przestrzenie zielone zachęcają wspólnego spędzania czasu.

Ostateczny kształt planowanej zabudowy (w tym m.in. gabaryty, rozwiązania architektoniczne,
funkcje budynków) może ulec zmianie na skutek uzgodnień formalnych i decyzji projektowych.

SMART HOME

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie
automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM

Przestrzeń budynku SOHO 18 charakteryzuje szereg rozwiązań wprowadzonych z myślą o komforcie mieszkańców, a także pozytywnym wpływie inwestycji na środowisko i okolicę. Rozwiązania zostały podzielone na te odnoszące się do komfortu w budynku, elementów przyjaznego otoczenia, lokalizacji i pozytywnego wpływu na lokalną społeczność.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

SOHO BY YAREAL

SOHO by Yareal to wyjątkowa lokalizacja na Pradze. Miejsce nietuzinkowe – dla ludzi otwartych, ceniących niezależność, pragnących smakować nowych rzeczy.
Dla ludzi szukających balansu między kreatywnym rytmem a relaksem.

Biuro sprzedaży


Szanowni Państwo,
zapraszamy do naszych Biur Sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie spotkania z naszymi doradcami odbędą się z zachowaniem aktualnych zasad i ograniczeń bezpieczeństwa, zgodnie
z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii.

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, chcielibyśmy poinformować, że wzięcie udziału w spotkaniu z naszymi przedstawicielami
jest równoznaczne z potwierdzeniem, że nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali. Jak również, że nie kontaktowali się Państwo z osobami, które zachorowały w wyniku zakażenia wirusem COVID-19. W przeciwnym razie spotkanie w Biurze Sprzedaży Yareal niestety nie będzie możliwe.

Klientów z objawami jakiejkolwiek infekcji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 423 80 80 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Biuro Sprzedaży przy ul. Mińskiej 25
(budynek nr 56)

Poniedziałek - zamknięte
Wtorek - Piątek - 12:00-18:00
Sobota - 10:00-16:00
Niedziela - zamknięte

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek