Menu
Warszawa / Gdańsk

Zadaj pytanie

Jestem zainteresowany miejscem parkingowym.

MIASTECZKO WILANÓW - TU ŻYJE SIĘ WYGODNIE


ODBIÓR KLUCZY JESIENIĄ 2019!


Osiedle Strefa Wilanów usytuowane jest u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka.
To miejsce przytulne i ciche, a zarazem doskonale położone, bo w sercu dzielnicy przy jednej z najważniejszych ulic, tuż obok widokowej Osi Królewskiej.
Osiedle Strefa Wilanów to dziewięć kameralnych czteropiętrowych budynków, w sumie blisko 300 mieszkań. W garażu podziemnym przewidziano 450 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Części wspólne są przestronne, wygodne i dobrze doświetlone. Na terenie osiedla zaplanowano także stojaki dla rowerów. Część lokali na parterze przeznaczono na sklepy i lokale usługowe.
Strefa Wilanów zapewni komfort, bezpieczeństwo, spokój, zaspokoi także potrzeby swoich mieszkańców. Optymalne zagospodarowanie terenu, niska zabudowa, nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowany teren osiedla stworzą przyjazne środowisko.
Strefa Wilanów to głęboko przemyślany projekt. Tu jesteś u siebie. W otoczeniu przyjaznej i funkcjonalnej architektury, blisko ludzi, wielkomiejskich atrakcji, ale i natury.

 

* Osiedle  „Strefa Wilanów” zostało zarejestrowane w BRE, jednostce przyznającej certyfikat BREEAM. Końcowy certyfikat uzyskiwany jest po zakończeniu realizacji inwestycji. 
Informacje nt. przebiegu procesu certyfikacji dostępne są w siedzibie inwestora.

Lokalizacja

 

Wzdłuż ulicy Klimczaka znajdują się są liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W sąsiedztwie Strefy Wilanów znajduje się plac miejski, przy którym funkcjonują popularne obiekty m.in. boisko do gier zespołowych, ścianka wspinaczkowa do boulderingu, strefa street workout oraz trampoliny dla dzieci. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się również doskonale wyposażony plac zabaw dla psów, całoroczna siłownia miejska pod gołym niebem, a także mierząca ponad 1 km trasa do biegania, pokryta specjalną nawierzchnią amortyzującą.



 

 • Plaża Wilanów 2 min
 • Park i Pałac w Wilanowie 10 min
 • Strefa usługowo-rozrywkowa Royal Wilanów 1 min



 

 • Plac Vogla 5 min
 • Galeria Mokotów 12 min
 • Park zdrojowy w Konstancinie 14 min

 

 • Golf Parks Polska 8 min
 • Park Kultury w Powsinie 21 min
 • Park Arkadia - stawy pod Królikarnią 18 min



  

 • Sadyba Best Mall 19 min
 • WOSiR Stegny 27 min
 • Centrum 29 min


 Mieszkańcy Miasteczka Wilanów mogą korzystać z dwóch efektownych fontann na nowopowstałych placach miejskich, które od wiosny do późnej jesieni zapełniają się spacerowiczami i – w szczególności - rodzinami z małymi dziećmi. Położony w okolicy słynny pałac królewski wzniesiony dla Jana III Sobieskiego i jego piękne parki nad jeziorem, pozwalają ukoić zmysły i oderwać się od zgiełku miasta.

Plan osiedla



SMART HOME

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie
automatyki budynkowej dostępne na rynku

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM

Cała Strefa Wilanów, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. Jest to jedyne osiedle w Wilanowie certyfikowane w systemie BREEAM.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

0Schowek