OPIS PROJEKTU

Cristal Park to trzykondygnacyjny budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich - w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się stref biurowych Warszawy.

Projekt charakteryzuje wysoki poziom projektu architektonicznego autorstwa znanej pracowni JEMS Architekci, jak również niezwykła dbałość o detale i wysoka jakość użytych materiałów wykończeniowych. Elewacje z aluminium i szkła nadają budynkowi lekkości i nowoczesnego wyglądu oraz zapewniają stały dostęp światła naturalnego. W garażu podziemnym dostępnym z każdego poziomu biur zaplanowano 225 miejsc parkingowych.

Budynek został ukończony w I kwartale 2009r. i wynajęty w 100 % przed zakończeniem. Cristal Park został sprzedany w grudniu 2009 r.

  • Trzy połączone ze sobą trzykondygnacyjne budynki
  • Całkowita biurowa powierzchnia najmu: ok. 10 300 m2
  • 225 miejsc parkingowych w parkingu podziemnym
  • Dogodna aranżacja przestrzeni, także w systemie open space
  • Projekt architektoniczny: JEMS Architekci
  • Zakończenie budowy: I kwartał 2009

LOKALIZACJA

Cristal Park to doskonała lokalizacja na biuro - blisko centrum miasta, w przyjaznym otoczeniu zieleni, w miejscu osłoniętym od zgiełku Al. Jerozolimskich. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura w południowo-zachodniej strefie biurowej oraz doskonała komunikacja z pozostałymi częściami miasta czynią lokalizację Cristal Park niezwykle atrakcyjną.

Poszerzone Al. Jerozolimskie oraz liczne środki komunikacji miejskiej (linie autobusowe), jak również bliskość stacji kolejki WKD i dworców kolejowych PKP (Dworzec Zachodni, Dworzec Centralny) zapewniają najemcom szybki i sprawny dojazd do biura, centrum miasta i lotniska Okęcie (około 10-15 min). Dodatkowym atutem lokalizacji Cristal Park jest sąsiedztwo kilku centrów handlowych (m.in. CH Reduta, Blue City).

0Schowek