W sercu miasta
W sercu miasta
W sercu miasta
W sercu miasta

OPIS PROJEKTU

Prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy, nowoczesna architektura, wysoki standard materiałów wykończeniowych oraz ekologiczne rozwiązania to główne kryteria, które powinna spełniać siedziba renomowanej firmy. Nowogrodzka Square spełnia je wszystkie - to nowoczesny budynek biurowy klasy A położony w jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji przy Al. Jerozolimskich. Atutem położenia jest bliskie sąsiedztwo obiektów handlowych i usługowych, między innymi Centrum Handlowego Złote Tarasy. Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność inwestycji jest bliskość Dworca Centralnego oraz stacji metra. Budynek zamyka pierzeję Alej i doskonale wkomponowuje się w otaczającą go modernistyczną zabudowę. Nowogrodzka Square wyróżnia także innowacyjność, wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania, zgodne z aktualnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska.Nagroda architektoniczna Prezydenta m. st. Warszawy „GRAND PRIX 2018 ROKU” przyznana w 2019 r. dla inwestora budynku biurowego Nowogrodzka Square przy Al. Jerozolimskich 93


Nagroda architektoniczna Prezydenta m. st. Warszawy w kategorii „Najlepszy budynek komercyjny 2018 roku” przyznana w 2019 r. dla budynku biurowego Nowogrodzka Square przy Al. Jerozolimskich 93


PRESTIŻOWA LOKALIZACJA

Centralne położenie, doskonała ekspozycja oraz dostępność wszystkich środków transportu czyni Nowogrodzką Square jednym z najlepiej skomunikowanych biurowców w Warszawie. Metro, Dworzec Centralny, Kolej Dojazdowa (SKM i WKD, stacja Warszawa Śródmieście), tramwaje oraz autobusy znajdujące się w najbliższej okolicy zapewnią szybki i bezproblemowy dojazd z każdej części miasta.
Budynek położony jest na przecięciu najważniejszych węzłów komunikacyjnych stolicy. Atutem położenia jest bliskie sąsiedztwo obiektów handlowych i usługowych, między innymi Centrum Handlowego Złote Tarasy. Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność inwestycji jest bliskość Dworca Centralnego oraz stacji metra. Budynek zamyka pierzeję Alej i doskonale wkomponowuje się w otaczającą go modernistyczną zabudowę.

Reprezentacyjny plac
przed budynkiem

Elegancki hol
wejściowy z recepcją

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe

Troska i dbałość o detale oraz
komfort środowiska pracy

ELEGANCKA ARCHITEKTURA

Unikalny charakter obiektu wyrażony jest przede wszystkim poprzez charakterystyczną, elegancką i wysublimowaną formę architektoniczną, w szczególności nowoczesną fasadę z elementami doskonale korespondującymi z sąsiednimi historycznymi kamienicami, a także reprezentacyjny plac prowadzący do głównego wejścia. Optymalne wielkości łatwych do aranżacji pięter biurowych, z dobrym dostępem światła dziennego oraz liczne dodatkowe atuty wpływające na nowoczesność i elastyczność rozwiązań, podnoszą komfort pracy przyszłych użytkowników. Nowogrodzka Square jest najbardziej wyróżniającym się kameralnym budynkiem biurowym w centrum Warszawy. Nowogrodzka Square wyróżnia także innowacyjność, wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania, zgodne z aktualnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska.

Projekt architektoniczny: Hermanowicz Rewski Architekci

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Nowogrodzka Square zapewnia możliwość elastycznego podziału pięter, pozwalająca dostosować powierzchnię do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Zastosowane rozwiązania umożliwiają realizację zarówno biur z dużymi otwartymi przestrzeniami jak i z podziałem na pokoje biurowe. Możliwość elastycznego podziału pięter na moduły biurowe, optymalna głębokość traktów, minimalizacja powierzchni wspólnych, to atuty wpływające na stworzenie przyjaznego i komfortowego środowiska pracy. System podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów, zapewniający swobodną dystrybucję instalacji budynkowych oraz okablowania strukturalnego, umożliwia łatwe i tańsze dostosowanie biura do aktualnych potrzeb najemcy w trakcie trwania umowy. Przeszklenie elewacji budynku gwarantuje dostęp światła dziennego, co bezpośrednio przekłada się na optymalizację kosztów energii elektrycznej. Powierzchnie wspólne, hole windowe, toalety oraz korytarze na piętrach biurowych, wykończone materiałami najwyższej jakości podkreślają wysoki standard budynku. Na parterze powstały punkty usługowe, takie jak salon prasowy, kawiarnia lub restauracja.

 • 11.000 m2 powierzchni biurowej na 7 piętrach
 • 500 m2 powierzchni handlowo-usługowej
 • Powierzchnia typowego piętra 1.920 m2
 • Wysokość pomieszczeń 2,70 m
 • Przeszklona fasada z uchylnymi oknami
 • 4 szybkobieżne windy


Z szacunku do natury

ZIELONA LOKALIZACJA

 • Łatwy dojazd środkami transportu publicznego
 • Infrastruktura rowerowa (parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów)
 • Stacje ładowania samochodów elektrycznych

ZIELONA ARCHITEKTURA

 • Optymalny dostęp światła dziennego
 • Doskonała akustyka
 • Wysoki komfort cieplny
 • Systemy okienne zapobiegające przegrzewaniu się budynku

ZIELONE UDOGODNIENIA

 • Urządzenia do recyklingu
 • Zminimalizowane zużycie wody i ścieków

ZIELONA ENERGIA

 • Budynek zasilany wyłącznie z odnawialnych źródeł energii
 • Oświetlenie energooszczędne
 • Energooszczędne windy
0Schowek