TU BIEL NABIERA BARW

Projekt zrealizowany w 2012 r.

Zmieniająca się dynamicznie Warszawa przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców, turystów i ludzi biznesu. Z roku na rok staje się bardziej atrakcyjnym miastem zarówno na urlop, jak i do pracy, czy mieszkania. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią nie rezygnując z odrobiny spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni.

Położona w pobliżu dwóch głównych osi miasta, Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności, Rezydencja Biała łączy w sobie zalety lokalizacji w samym centrum nowoczesnej stolicy z klimatem urokliwych uliczek starej Warszawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie Rezydencji Białej znajduje się ul. Chłodna, niegdyś spacerowo – rekreacyjny deptak, na którym wśród licznych kin, teatrzyków i kabaretów ulicznych kwitło życie przedwojennej Warszawy. Okolica ta - dzięki planowanej rewitalizacji - wkrótce na nowo stanie się tętniącym życiem miejscem chętnie odwiedzanym przez warszawiaków i nie tylko.

  • Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy
  • Przyjazna skala budynku – sześć pięter
  • Funkcjonalne mieszkania o pow. od 30 m2 do 150m2
  • Dwupoziomowy parking podziemny
  • Wysoka jakość wykończenia części wspólnych
  • Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura

Lokalizacja

 

Z jednej strony oaza spokoju – z dala od hałasu i zgiełku ulic, pośród zieleni, z drugiej zaś samo centrum stolicy - z doskonałym dostępem do różnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. Lokalizacja Rezydencji Białej łączy zalety wielkomiejskiego flairu i nowoczesnego podejścia do aranżacji przestrzeni mieszkalnych uwzględniającego potrzebę odpoczynku.

Rezydencja Biała to wyjątkowy adres do zamieszkania. Zarówno dzięki wygodnemu dojazdowi samochodem i środkami komunikacji miejskiej – również tymi, dzięki którym można uniknąć korków, jak i świetnej infrastrukturze: w pobliżu znajduje się Hala Mirowska, C.H Arkadia, C.H. Klif, liczne sklepy, przedszkola, szkoły oraz parki.