Dołącz do zespołu Yareal!

Szukasz pracy? Dołącz do nas. Zapraszamy kandydatów o różnych profilach zawodowych, a jako wiodący deweloper oferujemy pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole.

społeczna
ROLA
DEWELOPERA

EKOLOGIA
W ZGODZIE
Z NATURĄ

zrównoważony
rozwój

KSZTAŁTOWANIE
PRZESTRZENI
MIEJSKIEJ

Aktualne oferty pracy

 • Warszawa
 • Trójmiasto
 • Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji

 • Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji

Nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, ale chciałbyś z nami pracować?
Wypełnij formularz i wyślij swoje CV.

Kogo szukamy?

Kreatywność, innowacyjność, szybkie dostosowywanie się do zmian oraz świadomość, że praca zespołowa jest najważniejszą i integralną częścią naszej codziennej aktywności.

Pracownicy Yareal Polska to osoby mocno zaangażowane nie tylko w działalność gospodarczą, ale również w życie całej firmy.

Nasi pracownicy charakteryzują się umiejętnościami, których szukamy również u osób ubiegających się o pracę w naszej firmie.

yareal

 • otwartość
  na zmiany

  Jako firma stale się rozwijamy, dlatego szukamy osób pozytywnie nastawionych do rozwoju oraz

  zaangażowanych w zmiany w organizacji. Otwartość na zmiany to kompetencja, która dzisiaj ma kluczowe znaczenie. Powód? Niepewne czasy, zmieniające się trendy na rynku pracy, konieczność ciągłego dopasowywania się do nowych, dynamicznie zmieniających się warunków. Pod tym pojęciem należy rozumieć chęć do ciągłego rozwoju oraz umiejętność dostosowania do zmieniających się okoliczności.

 • ZAANGAŻOWANIE

  Jeśli inspirujesz innych do efektywnego działania, potrafisz identyfikować się z organizacją

  i jej wartościami - szukamy właśnie Ciebie! Zaangażowanie pracownika to element konieczny dla osiągnięcia sukcesu. Dla Yareal zaangażowanie oznacza aktywne działanie i wykazywanie się inicjatywą, determinację do pokonywania trudności i w razie potrzeby gotowość do wzmożonego wysiłku.

 • UMIEJĘTNOŚĆ
  WSPÓŁPRACY

  Budowanie relacji opartych na otwartości i wzajemnym szacunku - wsparcie i partnerskie

  podejście do relacji z innymi oraz wysoka kultura osobista to wartości, jakie wyznajemy. Yareal jako pracodawcy zależy na budowaniu dobrej, twórczej atmosfery w firmie, dlatego u naszych pracowników oraz kandydatów bardzo cenimy sobie tę kompetencję.

Proces rekrutacji

Krok 1

Wysłanie
aplikacji

Aplikuj poprzez tę zakładkę. W sekcji Aktualne oferty pracy publikujemy informacje o aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Krok 2

Wybór CV przez
dział HR

Po wysłaniu aplikacji dział HR przeanalizuje Twoje CV, konsultując je z kierownikami odpowiednich działów.
Osoby, których doświadczenie

najlepiej odpowiada naszym potrzebom, zostaną zaproszone do kolejnego etapu, którym może być pierwsza rozmowa kwalifikacyjna.

Krok 3

Zaproszenie na rozmowę
kwalifikacyjną

Podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej kandydat spotka się z pracownikiem Działu HR oraz z kierownikiem/ przedstawicielem działu, do którego

aplikuje.
Rozmowa ta ma na celu poznanie kandydata (poznanie jego doświadczenia, poziomu znajomości języka angielskiego), a także przedstawienie naszej firmy, specyfiki stanowiska oraz szczegółowe omówienie wzajemnych oczekiwań.
W przypadku stanowisk średniego i wyższego szczebla kandydata możemy zaprosić na jeszcze jedną lub dwie dalsze rozmowy kwalifikacyjne, w których dodatkowo weźmie udział kierownictwo najwyższego szczebla.

Krok 4

Dopełnienie
formalności

Na tym etapie przedstawimy wybranemu kandydatowi ofertę współpracy i dopełnimy formalności.

Krok 5

Witamy
w Yareal

W pierwszych dniach wspólnej pracy nasz nowy pracownik weźmie udział w całodniowym programie onboardingowym, obejmującym m.in.:

szkolenia BHP, spotkania z Działem HR, Inspektorem Ochrony Danych Osobowych grupy Yareal Polska, przedstawicielem IT oraz zapoznanie się z obowiązującymi w firmie zasadami i benefitami.
Ponadto nowemu pracownikowi zostanie wskazane jego stanowisko pracy oraz przedstawione obowiązki.
Częścią programu onboardingowego jest również zwiedzanie całego biura, czyli bliższe poznanie się z poszczególnymi działami, ich przedstawicielami i pracownikami.

Co zapewniamy naszym pracownikom?

Jako firma wciąż się rozwijamy i oferujemy nowe stanowiska pracy. Wspólnie tworzymy kulturę naszej organizacji - dbamy o dobrą atmosferę współpracy, doceniamy inicjatywy, zapewniamy stabilny rozwój.

Pomagamy sobie i wzajemnie motywujemy się do pracy.

Rozwój
zawodowy

Atrakcyjne
wynagrodzenie

Korzystne warunki
zatrudnienia

Opieka
medyczna

Co nas wyróżnia

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Grono najemców powiększyło się o kolejną firmę – klinikę medyczną Fimedica, która wynajęła 360 mkw. powierzchni na parterze budynku LIXA D.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły
0Schowek