ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Zgodnie ze swoją strategią rozwoju Yareal Polska poszukuje nieruchomości pod realizację projektów mieszkaniowych i biurowych w Warszawie.

Firma zainteresowana jest nabyciem zarówno nieruchomości gruntowych, jak i zabudowanych budynkami przeznaczonymi do wyburzenia lub przebudowy. Ponadto Yareal nie wyklucza zakupu roszczeń do odzyskiwanych nieruchomości.

Jeżeli poszukujecie Państwo wiarygodnego nabywcy o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz posiadacie nieruchomości o zbliżonych parametrach lub wiedzę o możliwości ich nabycia, prosimy o kontakt i przesłanie informacji na poniższy adres mailowy: 

Jakub Stankiewcz

Head of Development

jstankiewicz@yareal.com  
tel. +48 22 331 30 00


0Schowek

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

W ramach trzeciego etapu SOHO by Yareal na warszawskim Kamionku powstaną dwa budynki mieszkalne w sumie z 14 apartamentami oraz 132 mieszkaniami o podwyższonym standardzie.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Przez blisko 20 lat działalności Yareal Polska zrealizował 17 projektów mieszkaniowych i apartamentowych, a także 7 najwyższej klasy obiektów biurowo-usługowych. Wiele naszych inwestycji zyskało uznanie i zostało wyróżnionych nagrodami branżowymi.

Zobacz szczegóły