Menu
Warszawa / Gdańsk

YAREAL,
WIODĄCY DEWELOPER

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości.

Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.

Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność - to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości naszych inwestycji. Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, odpowiednim otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości budynki mieszkaniowe we wszystkich segmentach rynku od ekskluzywnych apartamentów poprzez kameralne budynki o podwyższonym standardzie, aż po osiedla mieszkaniowe przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców, jak również prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne.

Zrealizowane przez Yareal Polska projekty zyskały uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem są przyznane liczne nagrody:

  • budynek biurowy Renaissance - nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "Best Office Development" w 2004;
  • budynek biurowy Mokotowska Square - nagroda Eurobuild Awards w kategorii "New Office of the Year 2011", nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "Best refurbishment/expansion of the Year 2011", nagroda EuropaProperty w kategorii "BREEAM Application In-Process" w 2011 r., nagroda główna CEE Quality Awards w kategorii "Office Development of the Year" w 2011 r.;
  • budynek biurowy Oxygen Park - nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "ESSA Green Award" w 2013 r.;
  • budynek apartamentowy Hoża 55 - nagroda Construction & Investment Journal "Residential Luxury Development of the Year" ("Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku") w 2013 r.;
  • budynek mieszkaniowy Rezydencja Konstancińska - wyróżnienie w plebiscycie Domiporta - "Mieszkanie Roku 2014/2015".
  • budynek biurowy Nowogrodzka Square otrzymał nagrodę PLGBC w kategorii "Green Building Awards 2018", za budynek ekologiczny z certyfikacją.

Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od listopada 2005 r.

ZARZĄD

Eric Dapoigny

Dyrektor zarządzający Yareal International N.V.
Prezes Yareal Polska

Eric Dapoigny związany jest z Yam Invest od 2005 roku. Odpowiada za działalność deweloperską Grupy sprawując funkcję Dyrektora Zarządzającego Yareal International oraz Prezesa Yareal Polska.

W latach 1998-2005 Pan Dapoigny pracował dla Bouygues International, gdzie kierował rozwojem spółki oraz nadzorował liczne projekty deweloperskie (biura, centra handlowe, hotele, centra logistyczne) w Europie Środkowo-Wschodniej, na Środkowym Wschodzie oraz w Ameryce Łacińskiej. W latach 1986-1998 pracował dla Bouygues Immobilier, gdzie sprawował funkcję Dyrektora Projektów Mieszkaniowych a następnie Dyrektora Office Development będąc odpowiedzialnym za realizację ważnych projektów biurowych zlokalizowanych w Paryżu. Eric Dapoigny posiada tytuł magistra prawa oraz tytuł doktorski z zakresu prawa nieruchomości.

Christophe Calmel

Vice Prezes Yareal Polska

Christophe Calmel rozpoczął pracę w Yareal Polska w roku 2008 na stanowisku Dyrektor Działu Technicznego, pełniąc jednocześnie funkcję Członka Zarządu spółki. Obecnie sprawuje funkcję Vice-Prezesa Zarządu Yareal oraz Prezesa Cristal Property Management, spółki zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami.

W Yareal Christophe Calmel odpowiada za pracę Działu Development zajmującego się pozyskiwaniem nowych nieruchomości i rozwojem nowych projektów deweloperskich. Ponadto zarządza Działem Technicznym i Działem Kontraktów. Wcześniej związany był z Bouygues Batiment International, gdzie kierował Działem Dyrekcji Produkcji na kilka krajów. Z branżą budowlaną związany jest od 1976 roku. Uczestniczył w realizacji licznych obiektów, w tym przemysłowych, użyteczności publicznej, jak również inwestycji biurowych, mieszkaniowych oraz centrów handlowych na terenach Europy i Afryki.

Agnieszka Pyra

Dyrektor Finansowo-Administracyjny (CFO)
Członek zarządu Yareal Polska

Agnieszka Pyra dołączyła do Yareal Polska w roku 2012 obejmując stanowisko Dyrektora Administracyjno - Finansowego (CFO). Od 2014 pełni ona również funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse, kontroling, księgowość, administrację, IT oraz HR.

Poprzednio (w latach 2004-2012), Agnieszka Pyra związana była z firmą Apsys Polska (deweloper i zarządca centrów handlowych), gdzie jako CFO i Vice Prezydent firmy zarządzała 32 osobowym zespołem, w skład którego wchodziły działy księgowości, administracji, IT, HR oraz dział zarządzania najemcami.

W Yareal Polska głównymi obszarami odpowiedzialności Agnieszki Pyra jest zarządzanie działem księgowości i kontrolingu, ścisła współpraca z bankami oraz pozyskiwanie finansowania projektów mieszkaniowych i biurowych, optymalizacja podatkowa, opracowywanie i kontrola budżetów firmy, przygotowywanie rocznych sprawozdań, jak również opracowywanie wewnętrznych procedur i zarządzanie procesami IT.

Pani Agnieszka Pyra jest absolwentką SGH w Warszawie na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Ekonomiczne. Posiada również dyplom biegłego rewidenta.

Jacek Zengteler

Dyrektor Działu Projektów Mieszkaniowych
Członek zarządu Yareal Polska

Jacek Zengteler dołączył do Yareal Polska na początku 2016 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych, a następnie rok później powierzona mu została funkcja Członka Zarządu.

Odpowiada za działalność Yareal w segmencie mieszkaniowym, gdzie głównymi obszarami działalności są przygotowanie nowych projektów, nadzór nad zarządzaniem projektami w realizacji oraz relacje z Klientami w okresie przed- jak i poodbiorowym.

Z branżą deweloperską związany jest od 2002 roku. Swoją karierę zawodową rozwijał w firmie Dom Development S.A., gdzie między innymi pracował na stanowiskach Wice Dyrektora ds. Rozwoju, Dyrektora Działu Nieruchomości odpowiedzialnego za akwizycje gruntów oraz Dyrektora Działu Klienta; pełnił także funkcję Prokurenta Spółki.

Jacek Zengteler jest absolwentem studiów ekonomicznych, zdobył dyplomy MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Carslon School of Management, University of Minnesota.

Nasze spółki


INWESTYCJA
(jeżeli dotyczy)

SPÓŁKAKONTAKT

YAREAL POLSKA sp. z o.o.
ul. Mokotowska 49
00-542 Warszawa

Mokotowska 49
00-542 Warszawa
tel. 48 22 331 30 00
fax. 48 22 331 30 11
CRISTAL PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.

Brylowska 2
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o.12 sp. k.
YAWA sp. z o.o.13 sp. k.
YAWA 15 sp. z o.o.

Osiedle Kolorowy Gocław
(mieszkaniowa,
zakończona)

YAWA sp. z o.o.16 sp. k.

Neopark
(biurowa)

YAWA 18 sp. z o.o.

Nowogrodzka Square
(biurowa)

YAWA 20 sp. z o.o.

Lixa
(biurowa)

YAWA 21 sp. z o.o.

Rezydencja Łazienki Park
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.22 sp. k.

Sienna 65
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.23 sp. k.

Vice Versa
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.24 sp. k.
YAWA sp. z o.o.25 sp. k.

Strefa Wilanów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.26 sp. k.

Eden Włodarzewska
(mieszkaniowa,
domy jednorodzinne)

YAWA sp. z o.o.27 sp. k.

Rezydencja Chrobrego
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.28 sp. k.
YAWA sp. z o.o.29 sp. k.
YAWA sp. z o.o.30 sp. k.
YAWA 31 sp. z o.o.

Pozytywny Mokotów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.1 sp. k.
YAWA sp. z o.o.2 sp. k.
YAWA sp. z o.o.3 sp. k.

SOHO18
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.4 sp. k.
YAWA sp. z o.o.5 sp. k.
YAWA sp. z o.o. 6 sp. k.
YAWA sp. z o.o. 7 sp. k.
YAWEL 3 sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o. Serwis i Gwarancje sp. k.

 

0Schowek