Lider pod względem jakościINWESTYCJE
REALIZOWANE
ZGODNIE Z IDEĄ
ESG

WSZYSTKIE
PROJEKTY
Z CERTYFIKATEM

O firmie

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

YAREAL Polska to kluczowy gracz w branży deweloperskiej w Polsce. Spółka należy do YAM Invest Group i jest zarządzana przez YAREAL Polska Holding, której kapitał własny przekracza 350 mln zł. Firma YAREAL Polska zrealizowała wiele projektów nieruchomościowych o charakterystycznym stylu architektonicznym, dowodząc swojego szerokiego doświadczenia zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Jakość, innowacyjność, doskonałe relacje z klientami oraz zaangażowanie w ochronę środowiska stały się DNA firmy. Od listopada 2005 roku spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Od 2005 roku zrealizowaliśmy 19 projektów mieszkaniowych i 8 projektów biurowych o łącznej powierzchni ponad 123 tys. metrów kwadratowych. Renomowani architekci i projektanci krajobrazu, niekwestionowane lokalizacje, innowacje i działania proekologiczne zapewniają naszym klientom dostęp do wysokich standardów i jakości oraz oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

STABILNA i WIARYGODNA FIRMA

YAM Invest Group zapewnia firmie YAREAL długoterminowy kapitał własny w celu realizacji selektywnej strategii zabezpieczania najlepszych możliwości w zakresie nieruchomości w odpowiednim czasie. Niezależnie od oczekiwań, budżetu czy stylu życia, YAREAL stara się oferować swoim klientom dostęp do wysokiej jakości standardów i wsparcie dostosowane do ich potrzeb.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Projekty YAREAL były wielokrotnie nagradzane przez profesjonalistów z branży nieruchomości, co jest cennym dowodem uznania i stanowi istotną część solidnego dorobku budowanego przez ostatnie niemal dwadzieścia lat.

 

Ważniejsze nagrody i wyróżnienia:

– apartamentowiec Rezydencja Plac Kaszubski – wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Przewodniczącej Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2023 "Czas Gdyni" w kategorii "Architektura",
– budynek biurowy Nowogrodzka Square – Grand Prix i wyróżnienie w konkursie „Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy 2019” (kategoria „Najlepszy budynek komercyjny”),
– budynek biurowy Nowogrodzka Square – nagroda PLGBC w konkursie „Green building awards 2018” (kategoria „Najlepszy certyfikowany budynek ekologiczny”),
– apartamentowiec Konstancińska Residence – nagroda w plebiscycie Domiporta – „Mieszkanie Roku 2014/2015”,
– apartamentowiec Hoża 55 – nagroda Construction & Investment Journal „Residential Luxury Development of the Year” w 2013 r.,
– budynek biurowy Oxygen Park – Construction & Investment Journal „ESSA Green Award” w 2013 r.,
– budynek biurowy Mokotowska Square – nagroda Eurobuild za „New Office of the Year 2011, Poland”, nagroda Construction & Investment Journal za „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, nagroda w konkursie European Property Awards za „BREEAM Application In-Process”, nagroda główna CEE Quality Awards za „Office Development of the Year”,
– budynek biurowy Renaissance – nagroda Construction & Investment Journal (kategoria „Best Office Development in 2004”).

Ważne wydarzenia w rozwoju Yareal Polska

DZIAŁANIA ANTYINFLACYJNE

Przemyślany projekt i solidne wykonanie oraz liczne udogodnienia podnoszą standard oraz komfort zamieszkania. Jednocześnie - w połączeniu z ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami - wpływają również na większą

wartość nieruchomości, ponieważ zapewniają właścicielom korzyści ekonomiczne. Wynikają one ze wzrostu wartości mieszkań w czasie, a także niższych kosztów utrzymania oraz wolniejszego starzenia się budynków.

więcej...mniej...

OCHRONA KAPITAŁU

Cena gwarantowana aktem notarialnym.
Umowa deweloperska z Yareal Polska to pewność stałej ceny od momentu podpisania umowy, że cena mieszkania nie ulega zmianie, nawet jeśli budowa dopiero się rozpoczyna. To idealna ochrona inwestycji przed wzrostem cen i inflacją.

19 lat

Doświadczenia na
rynku nieruchomości

19 zrealizowanych
projektów mieszkaniowych

Ponad 3 200 sprzedanych
mieszkań i apartamentów

pzfd

Od 2005 r. jesteśmy
członkiem PZFD

Silna pozycja kapitałowa
i wsparcie akcjonariuszy

8 wybudowanych obiektów
biurowych

Ponad 123 000 m2 powierzchni biurowej

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
GRAND PRIX 2018 ROKU
dla Nowogrodzka Square

Nasza firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
To największa organizacja branży deweloperskiej w Polsce, która od 20 lat reprezentuje firmy deweloperskie w kraju i Unii Europejskiej, stojąc na straży wysokich standardów i bezpieczeństwa osób kupujących mieszkania.

Nagrody i wyróżnienia

Zrealizowane przez Yareal Polska projekty zyskały uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem są przyznane liczne nagrody.

Projekty biurowe

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
„GRAND PRIX 2018 ROKU”
dla inwestora budynku biurowego Nowogrodzka Square
przy Al. Jerozolimskich 93

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
w kategorii „Najlepszy budynek komercyjny 2018 roku”
dla budynku biurowego Nowogrodzka Square
przy Al. Jerozolimskich 93

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii "ESSA Green Award”
przyznana w 2013 r. dla kompleksu biurowego
Oxygen Park w Warszawie

Nagroda EuropaProperty
w kategorii "BREEAM Application In-Process”
przyznana w 2011 r. dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Eurobuild Awards
w kategorii "New office of the Year 2011”
dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii "Best refurbishment/ expansion of the year 2011”
dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda CEE Quality Awards
w kategorii “Office development of the year”
przyznana w 2011 r. dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii „Best Office Development”
przyznana w 2004 r. dla budynku biurowego Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie

Apartamenty i mieszkania

Wyróżnienie w konkursie o
Nagrodę Przewodniczącej Rady Miasta
za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2023 „Czas Gdyni” w kategorii "Architektura" dla budynku apartamentowego Rezydencja Plac Kaszubski w Gdyni

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii
"Residential Luxury Development of the Year"
("Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku”)
przyznana w 2013 r. dla inwestycji
apartamentowej Hoża 55 w Warszawie

Nagroda w konkursie Domiporta
w kategorii "Mieszkanie Roku 2014/2015" dla inwestycji mieszkaniowej
Rezydencja Konstancińska w Warszawie

Zarząd

Jacek Zengteler

Prezes Yareal Polska

Jacek Zengteler dołączył do Yareal Polska na początku 2016 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych, następnie rok później powierzona mu została funkcja Członka Zarządu.

więcej...

 

Od grudnia 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Generalnego, od lutego 2022 roku Wiceprezesa, a od lutego 2023 Prezesa Yareal Polska. Pełni również funkcję członka zarządu Yareal Polska Holding.

Z branżą deweloperską związany jest od 2002 roku. Swoją karierę zawodową rozwijał w firmie Dom Development S.A., gdzie między innymi pracował na stanowiskach Wice Dyrektora ds. Rozwoju, Dyrektora Działu Nieruchomości odpowiedzialnego za akwizycje gruntów oraz Dyrektora Działu Klienta; pełnił także funkcję Prokurenta Spółki.

Jacek Zengteler jest absolwentem studiów ekonomicznych, zdobył dyplomy MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Carslon School of Management, University of Minnesota. Ukończył liczne kursy i szkolenia związane z zarządzaniem i rynkiem nieruchomości, w tym między innymi Strategic Leadership Academy w Ican Institute, czy Real Estate Economics and Finance w London School of Economics and Political Science. Od 2019 r. jest Członkiem Zarządu Warszawskiego Oddziału PZFD, a od września 2021 r. do maja 2023 zasiadał również w Zarządzie PZFD na szczeblu krajowym.

Nicolas Benhaim

Wiceprezes Zarządu

Nicolas Benhaim pełnił kilka funkcji kierowniczych w sektorze private equity w EURAZEO, jednej z wiodących europejskich firm private equity, oraz na kilku stanowiskach finansowych w VEOLIA przed dołączeniem do YAM Invest w 2008 roku.

więcej...

 

Nicolas Benhaim jest członkiem zarządu YAM Invest od 2021 roku, członkiem zarządu i Chief Operation Officer YAREAL international od 2015 roku oraz członkiem zarządu YAREAL Polska Holding. W lutym 2023 roku został mianowany wiceprezesem YAREAL Polska.

Nicolas Benhaim ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Jego działania obejmują realizację szerokiego zakresu projektów inwestycyjnych dot. nieruchomości realizowanych w Europie, takich jak direct real estate, finansowanie strukturyzowane i spółki celowe.

Nicolas Benhaim jest absolwentem Paris Dauphine University oraz Ecole Supérieure de Commerce de Paris (ESCP Business School).

Bruno Greslé

Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny

Bruno Greslé - inżynier z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych firmach. W  Yareal Polska na stanowisku dyrektora technicznego od września 2021 r., od lutego 2023 r. członek zarządu.

więcej...

 

Jest odpowiedzialny za realizację wszystkich projektów Yareal, zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych, na każdym etapie projektowania oraz wykonania. W szczególności odpowiada za optymalizację procesów inwestycyjnych począwszy od fazy przygotowań, poprzez przetarg, aż do przekazania budynków do użytkowania.

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał przy projektowaniu i realizacji inwestycji we Francji, Rosji, Rumunii, Algierii, a także w Polsce, w której mieszka od wielu lat. Pracował m.in. w firmach specjalizujących się w generalnym wykonawstwie oraz projektowaniu i realizacji budynków komercyjnych, mieszkaniowych, przemysłowych, a także obiektów specjalistycznych, np. dla służby zdrowia. Uzyskał dyplom magistra inżyniera, specjalność inżynieria lądowa, na Uniwersytecie Durham w Anglii.

Jakub Stankiewicz

Członek Zarządu, Dyrektor Działu Development

Jakub Stankiewicz jest związany z Yareal Polska od 2014 roku. Od początku tego okresu pracuje w dziale rozwoju inwestycji, najpierw na stanowisku managera ds. rozwoju inwestycji, a następnie od września 2016 r. na stanowisku dyrektora. Od stycznia 2021 r. zarządza działem jako Head of Development, od lutego 2023 r. członek zarządu.

więcej...

 

Z branżą deweloperską związany jest od 2007 roku. Przed dołączeniem do zespołu Yareal pracował w hiszpańskiej firmie deweloperskiej Gala Polska na stanowiskach związanych z rozwojem spółki, a następnie z kompleksowym prowadzeniem inwestycji jako dyrektor ds. inwestycji.

Ukończył studia na kierunku gospodarka przestrzenna na SGGW, zdobył dyplom MBA, ukończył również wiele kursów i studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości.

Nasze Spółki

INWESTYCJA
(jeżeli dotyczy)

SPÓŁKAKONTAKT

YAREAL POLSKA sp. z o.o.
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Giełdowa 1
01-211 Warszawa
tel. 48 22 331 30 00
fax. 48 22 331 30 11
Yareal Polska Holding Sp. z o.o.
CRISTAL PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.

Pozytywny Mokotów
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o. 1 sp. k.

Rezydencja Dolina Mokotów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o. 2 sp. k.

Rezydencja Iwicka
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o. 3 sp. k.

SOHO18
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o. 4 sp. k.

Sobótki 15
Wzgórze Zinglera
(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o. 5 sp. k.

Rezydencja Plac Kaszubski
(mieszkaniowa - Gdynia)

YAWA sp. z o.o. 6 sp. k.

Legnicka
(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o. 7 sp. k.

Brylowska 2
(mieszkaniowa, zakończona)


YAWA sp. z o.o. 13 sp. k.

Marynarska
(biurowa)

YAWA 15 sp. z o.o.

Osiedle Kolorowy Gocław
(mieszkaniowa, zakończona)

Neopark
(biurowa)

YAWA 18 sp. z o.o.

Nowogrodzka Square
(biurowa)

YAWA 20 sp. z o.o.

Lixa AB
(biurowa)

YAWA 21 sp. z o.o.

Rezydencja Łazienki Park
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.22 sp. k.

Sienna 65
(mieszkaniowa)

Vice Versa
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o.25 sp. k.

Strefa Wilanów
(mieszkaniowa)

Eden Włodarzewska
(mieszkaniowa,
domy jednorodzinne
zakończona)

YAWA sp. z o.o.27 sp. k.

Rezydencja Chrobrego
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o.28 sp. k.


YAWA sp. z o.o.29 sp. k.


YAWA sp. z o.o.30 sp. k.

Lixa C
(biurowa)

YAWA 31 sp. z o.o.

Lixa E
(biurowa)

YAWA 32 sp. z o.o.

Giełdowa
(biurowa)

YAWA 33 sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.35 sp. k.
YAWA sp. z o.o.36 sp. k.

Enso Wilanów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.37 sp. k.
YAWA sp. z o.o.38 sp. k.

Neowo Bemowo
(mieszkaniowa)

ACG 22 Sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.40 sp. k.
YAWA sp. z o.o.41 sp. k.
YAWA 42 sp. z o.o.

Wynalazek 1
(biurowa)

WYNALAZEK INVESTMENT sp. z o.o.
YAWEL 3 sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o. Serwis i Gwarancje sp. k.


Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Grono najemców powiększyło się o kolejną firmę – klinikę medyczną Fimedica, która wynajęła 360 mkw. powierzchni na parterze budynku LIXA D.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły
0Schowek