Menu
Warszawa / Trójmiasto

 

                   

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

 

Podmiotem naszych działań jest człowiek i jego środowisko. Tworzymy budynki, które pozytywnie wpływają na jakość życia i pracy. Tworzymy przestrzeń, która kształtuje relacje między człowiekiem a naturą. Nasze inwestycje idealnie wpisują się w to, co unikalne i wartościowe w danej przestrzeni i perfekcyjnie harmonizują ze zrównoważonym rozwojem miasta.

 

Certyfikat BREEAM przyznawany realizacjom YAREAL, stanowi dowód na konsekwencję w naszych działaniach, wytrwałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz wysoką jakość naszych projektów. Potwierdza on naszą odpowiedzialną postawę ukierunkowaną na rozwój z poszanowaniem naturalnych zasobów.

 

BREEAM to przyznawany przez niezależną organizację, uznany w świecie system oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne. System definiuje standard najlepszych praktyk zrównoważonego budownictwa i obejmuje między innymi takie aspekty jak ochrona środowiska i ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, użyteczność i ekonomia. Metodologia oceny BREEAM zakłada pogłębioną analizę wszystkich właściwości inwestycji. Przyznanie danemu budynkowi czy zespołowi budynków certyfikatu BREAAM stanowi gwarancję, że zostały one zaprojektowane i wybudowane z zachowaniem najlepszych standardów oraz, że odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem w użytkowaniu.  

Zielona hipoteka, czyli szybszy i łatwiejszy proces kredytowania z bankiem:
Wnioski naszych Klientów pobierane są w pierwszej kolejności
– do analizy wniosków dedykowany zostanie analityk kredytowy znający specyfikę transakcji danej inwestycji – szybciej wydana decyzja -szybsza finalizacja transakcji.
Skrócona ścieżka kontaktu z Klientem
– bezpośredni kontakt analityka z Klientem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości – szybkie uzyskanie wyjaśnień - szybciej wydana decyzja kredytowa.
Dedykowany Doradca Hipoteczny Banku BNP Paribas Polska do obsługi Klientów
– Klienci obsługiwani są od początku do końca przez jednego Doradcę Hipotecznego, który zna daną inwestycję.
Zielona Hipoteka
– dodatkowa obniżka marży o 0,10% w przypadku finansowania nieruchomości energooszczędnych.
Nasze projekty mieszkaniowe i apartamentowe z certyfikatem BREEAM:

Nasze projekty mieszkaniowe i apartamentowe w procesie certyfikacji:

Zobacz również nasze najnowsze inwestycje biurowe z certyfikatem Breeam:

0Schowek