mieszkania i biura z certyfikatem

Stworzone dla Twojego komfortu

Jesteśmy green!

Certyfikat BREEAM przyznawany realizacjom YAREAL, stanowi dowód na konsekwencję w naszych działaniach, wytrwałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz wysoką jakość naszych projektów. Potwierdza on naszą odpowiedzialną postawę ukierunkowaną na rozwój z poszanowaniem naturalnych zasobów.

 

BREEAM to przyznawany przez niezależną organizację, uznany w świecie system oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne.

System definiuje standard najlepszych praktyk zrównoważonego budownictwa i obejmuje między innymi takie aspekty, jak ochrona środowiska i ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, użyteczność i ekonomia. Metodologia oceny BREEAM zakłada pogłębioną analizę wszystkich właściwości inwestycji. Przyznanie danemu budynkowi czy zespołowi budynków certyfikatu BREEAM stanowi gwarancję, że zostały one zaprojektowane i wybudowane z zachowaniem najlepszych standardów oraz, że odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem w użytkowaniu.

DOBROBYT SPOŁECZNY I GOSPODARCZY

Przed przystąpieniem do projektowania inwestycji YAREAL zespół analityków, ekonomistów i architektów prowadzi specjalistyczne analizy ekonomiczne i demograficzne, których celem jest określenie potrzeb i możliwości lokalnej gospodarki. Przeprowadzone badania skupiają się na zrozumieniu, w jaki sposób inwestycje YAREAL mogą wzmocnić gospodarczy dobrobyt przyszłych mieszkańców.

 

W określonych projektach uwzględniamy również wnioski z przeprowadzonych dla terenu ocen ryzyka wystąpienia powodzi, biorąc pod uwagę przyszłe, prognozowane zmiany klimatyczne. Dodatkowo nasze projekty są opracowywane w oparciu o wnioski z wykonanych przez akustyka analiz, w których określa źródła i charakter hałasu na terenie inwestycji i wokół niego. Dzięki przeprowadzonym badaniom udaje nam się tworzyć komfortowe i przyjazne dla przyszłych użytkowników przestrzenie.

 

Dbamy o to, aby tereny zielone w naszych projektach odpowiadały na potrzeby przyszłych użytkowników, zarówno w zakresie dostarczenia odpowiedniej ilości zieleni, jak i miejsc do aktywności, tworząc wysokiej jakości przestrzeń publiczną. Odpowiadając na przyszłe zmiany społeczne projektujemy przestrzenie przyjazne pieszym, w tym osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się, czyniąc je dostępne dla wszystkich.

Zasoby i energia

Korzystamy z doświadczenia eksperta ds. efektywności energetycznej, który przygotowuje analizę komputerową, mającą na celu zmniejszenie emisji CO2 związanej z podstawowym zapotrzebowaniem na energię budynków. Dzięki zastosowaniu w projektach inwestycji zaleceń z raportu udaje się zredukować emisję CO2 nawet o ponad 15%.

UŻYTKOWANIE TERENU I EKOLOGIA

Projekty naszych inwestycji uwzględniają zalecenia ekologa, który przygotowuje dla wybranego terenu strategię ekologiczną i ocenę wpływu inwestycji na środowisko. Zastosowanie w projekcie rekomendacji strategii pozwala chronić cenne przyrodniczo elementy, a także wzmacniać bioróżnorodność terenu, tworząc przestrzeń przyjazną użytkownikom.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA

Układ ulic, trasy piesze i rowerowe wokół naszych inwestycji są bezpieczne i pozwalają promować zrównoważone sposoby przemieszczania się. W projektach uwzględniamy odpowiednie środki zapewniające bezpieczeństwo w odniesieniu do pojazdów, pieszych i rowerzystów.

 

Dzięki położeniu inwestycji YAREAL w zwartej tkance miejskiej użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych środków transportu publicznego.

ochrona
środowiska
recycling
przyjazne
otoczenie
bezpieczeństwo

Szybszy i łatwiejszy proces kredytowania z bankiem

Wnioski naszych Klientów pobierane są w pierwszej kolejności

– do analizy wniosków dedykowany zostanie analityk kredytowy znający specyfikę transakcji danej inwestycji – szybciej wydana decyzja -szybsza finalizacja transakcji.

Skrócona ścieżka kontaktu z Klientem

– bezpośredni kontakt analityka z Klientem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości – szybkie uzyskanie wyjaśnień - szybciej wydana decyzja kredytowa.

Dedykowany Doradca Hipoteczny Banku BNP Paribas Polska do obsługi Klientów

– Klienci obsługiwani są od początku do końca przez jednego Doradcę Hipotecznego, który zna daną inwestycję.

Nasze projekty mieszkaniowe
i apartamentowe z certyfikatem BREEAM


Nasze projekty biurowe z certyfikatem BREEAM


Ostatnio oglądane

Mokopolis

Mokotów

ul. Postępu 4a, Warszawa

4 pokoje
71.17 m2
Mokopolis

Mokotów

ul. Postępu 4a, Warszawa

3 pokoje
66.56 m2
Mokopolis

Mokotów

ul. Postępu 4a, Warszawa

3 pokoje
67.78 m2
Mokopolis

Mokotów

ul. Postępu 4a, Warszawa

2 pokoje
39.81 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Ruszyła przedsprzedaż ponad 200 mieszkań w pierwszym projekcie Yareal przygotowanym w trybie specustawy mieszkaniowej.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Zrealizowane inwestycje

Praga Południe

SOHO by Yareal

ul. Mińska 25

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Mokotów

Pozytywny Mokotów

ul. Postępu 25

Projekt zrealizowany w 2023 r.
Ochota

Eden Włodarzewska

ul. Włodarzewska 74

Projekt zrealizowany w 2019 r.
Wola

LIXA A, ul. Kasprzaka 2

LIXA B, ul. Giełdowa 1

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Zobacz więcej
0Schowek