mieszkania i biura z certyfikatem

Stworzone dla Twojego komfortu

Jesteśmy green!

Certyfikat BREEAM przyznawany realizacjom YAREAL, stanowi dowód na konsekwencję w naszych działaniach, wytrwałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz wysoką jakość naszych projektów. Potwierdza on naszą odpowiedzialną postawę ukierunkowaną na rozwój z poszanowaniem naturalnych zasobów.

 

BREEAM to przyznawany przez niezależną organizację, uznany w świecie system oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne.

System definiuje standard najlepszych praktyk zrównoważonego budownictwa i obejmuje między innymi takie aspekty, jak ochrona środowiska i ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, użyteczność i ekonomia. Metodologia oceny BREEAM zakłada pogłębioną analizę wszystkich właściwości inwestycji. Przyznanie danemu budynkowi czy zespołowi budynków certyfikatu BREEAM stanowi gwarancję, że zostały one zaprojektowane i wybudowane z zachowaniem najlepszych standardów oraz, że odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem w użytkowaniu.

DOBROBYT SPOŁECZNY I GOSPODARCZY

Przed przystąpieniem do projektowania inwestycji YAREAL zespół analityków, ekonomistów i architektów prowadzi specjalistyczne analizy ekonomiczne i demograficzne, których celem jest określenie potrzeb i możliwości lokalnej gospodarki. Przeprowadzone badania skupiają się na zrozumieniu, w jaki sposób inwestycje YAREAL mogą wzmocnić gospodarczy dobrobyt przyszłych mieszkańców.

 

W określonych projektach uwzględniamy również wnioski z przeprowadzonych dla terenu ocen ryzyka wystąpienia powodzi, biorąc pod uwagę przyszłe, prognozowane zmiany klimatyczne. Dodatkowo nasze projekty są opracowywane w oparciu o wnioski z wykonanych przez akustyka analiz, w których określa źródła i charakter hałasu na terenie inwestycji i wokół niego. Dzięki przeprowadzonym badaniom udaje nam się tworzyć komfortowe i przyjazne dla przyszłych użytkowników przestrzenie.

 

Dbamy o to, aby tereny zielone w naszych projektach odpowiadały na potrzeby przyszłych użytkowników, zarówno w zakresie dostarczenia odpowiedniej ilości zieleni, jak i miejsc do aktywności, tworząc wysokiej jakości przestrzeń publiczną. Odpowiadając na przyszłe zmiany społeczne projektujemy przestrzenie przyjazne pieszym, w tym osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się, czyniąc je dostępne dla wszystkich.

Zasoby i energia

Korzystamy z doświadczenia eksperta ds. efektywności energetycznej, który przygotowuje analizę komputerową, mającą na celu zmniejszenie emisji CO2 związanej z podstawowym zapotrzebowaniem na energię budynków. Dzięki zastosowaniu w projektach inwestycji zaleceń z raportu udaje się zredukować emisję CO2 nawet o ponad 15%.

UŻYTKOWANIE TERENU I EKOLOGIA

Projekty naszych inwestycji uwzględniają zalecenia ekologa, który przygotowuje dla wybranego terenu strategię ekologiczną i ocenę wpływu inwestycji na środowisko. Zastosowanie w projekcie rekomendacji strategii pozwala chronić cenne przyrodniczo elementy, a także wzmacniać bioróżnorodność terenu, tworząc przestrzeń przyjazną użytkownikom.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA

Układ ulic, trasy piesze i rowerowe wokół naszych inwestycji są bezpieczne i pozwalają promować zrównoważone sposoby przemieszczania się. W projektach uwzględniamy odpowiednie środki zapewniające bezpieczeństwo w odniesieniu do pojazdów, pieszych i rowerzystów.

 

Dzięki położeniu inwestycji YAREAL w zwartej tkance miejskiej użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych środków transportu publicznego.

ochrona
środowiska
recycling
przyjazne
otoczenie
bezpieczeństwo

Szybszy i łatwiejszy proces kredytowania z bankiem

Wnioski naszych Klientów pobierane są w pierwszej kolejności

– do analizy wniosków dedykowany zostanie analityk kredytowy znający specyfikę transakcji danej inwestycji – szybciej wydana decyzja -szybsza finalizacja transakcji.

Skrócona ścieżka kontaktu z Klientem

– bezpośredni kontakt analityka z Klientem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości – szybkie uzyskanie wyjaśnień - szybciej wydana decyzja kredytowa.

Dedykowany Doradca Hipoteczny Banku BNP Paribas Polska do obsługi Klientów

– Klienci obsługiwani są od początku do końca przez jednego Doradcę Hipotecznego, który zna daną inwestycję.

Nasze projekty mieszkaniowe
i apartamentowe z certyfikatem BREEAM


Nasze projekty biurowe z certyfikatem BREEAM


Ostatnio oglądane

Neowo (etapy)

Bemowo

ul. Batalionów Chłopskich

2 pokoje
38.89 m2
ODEA Park Apartamenty

Gdańsk, Siedlce

ul. Legnicka 44, Gdańsk

5 pokoi
113.02 m2
Neowo (etapy)

Bemowo

ul. Batalionów Chłopskich

2 pokoje
48.40 m2
Neowo (etapy)

Bemowo

ul. Batalionów Chłopskich

3 pokoje
64.43 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Grono najemców powiększyło się o kolejną firmę – klinikę medyczną Fimedica, która wynajęła 360 mkw. powierzchni na parterze budynku LIXA D.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Zrealizowane inwestycje

Praga Południe

SOHO by Yareal

ul. Mińska 25

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Mokotów

Pozytywny Mokotów

ul. Postępu 25

Projekt zrealizowany w 2023 r.
Ochota

Eden Włodarzewska

ul. Włodarzewska 74

Projekt zrealizowany w 2019 r.
Wola

LIXA A, ul. Kasprzaka 2

LIXA B, ul. Giełdowa 1

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Zobacz więcej
0Schowek