Dołącz do SOHO
Pierwotny charakter SOHO będzie częścią nowej koncepcji komercyjnej
Ponad 60 lokali usługowych do wynajęcia

Unikalny mix najemców
ponad 11 300 m2 powierzchni handlowej

Życie zawsze powinno
być takie proste

Większość lokali handlowych i usługowych znajdzie się w parterach budynków mieszkalnych, część w odrestaurowanych zabudowaniach historycznych i w wolnostojącej hali. Wszystkie przestrzenie komercyjne zaprojektowane są modułowo, co pozwoli na ich łatwą adaptację zgodną z potrzebami przyszłych najemców. Docelowo zaplanowaliśmy ponad 11 300 m2 powierzchni komercyjo-usługowej.

Restauracja Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler

Każdy dzień jest wyjątkowy

W miejscu centralnym SOHO by Yareal powstanie dwukondygnacyjna hala nawiązująca charakterem do przemysłowej architektury Kamionka.

W hali zaplanowano działalność gastronomiczną, handlową i usługową. Będzie to miejsce zachęcające do spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Wyjątkowa lokalizacja

  • W pobliżu drugiego największego parku w Warszawie
  • Wygodny dojazd
  • Bezpośrednie połączenie z lotniskiem im. Fryderyka Chopina W Warszawie i dworcem Warszawa Wschodnia
  • Planowana stacja metra "Mińska" w sąsiedztwie inwestycji

Oferta lokali usługowych

soho 18

W najnowszym etapie – SOHO 18, oferujemy 560 m2 powierzchni usługowej zlokalizowanej na parterze budynków. Znajdzie się tam 10 lokali o powierzchni od 38,50 m2 do 93 m2.

Plan lokali SOHO 18

plan

Wynajem już wkrótce

soho 18

W najnowszym etapie – SOHO 16, oferujemy 1420 m2 powierzchni usługowej zlokalizowanej na parterach 5 budynków. Znajdzie się tam 10 lokali o powierzchni od 80 m2 do 300 m2.

Dołącz do świata SOHO by Yareal

Marta Zawadzka

Leasing Director

mzawadzka@yareal.comA co w sąsiedztwie?

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Grono najemców powiększyło się o kolejną firmę – klinikę medyczną Fimedica, która wynajęła 360 mkw. powierzchni na parterze budynku LIXA D.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły
0Schowek