REZYDENCJA ŁAZIENKI PARK

 

 


  

Rezydencja Łazienki Park to inwestycja unikatowa. Położona w części Śródmieścia o królewskim rodowodzie. W miejscu z wielką historią i wspaniałymi zabytkami. W sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich.

Budynek Rezydencji Łazienki Park to budynek pięciokondygnacyjny. Rezydencja mieści 64 apartamenty o powierzchni od 32 m2 do 182 m2. Na najwyższej kondygnacji znajdują się przestronne penthouse'y z rozległymi tarasami. Pozostałe apartamenty wyposażono w balkony lub loggie. Lokale parterowe połączone są z prywatnymi ogródkami.

Budynek posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

   * ZOBACZ CERTYFIKAT

Lokalizacja


ŻYJ W SERCU WARSZAWY
Z DALA OD ZGIEŁKU

Harmonia w każdym detalu


Rezydencja Łazienki Park to kunszt i harmonia. Inwestycja czerpie z najlepszych tradycji wielkomiejskiego stylu oferując jednocześnie charakterystyczną dla ogrodów Łazienek ideę zielonego azylu - przestrzeni, gdzie łatwo znaleźć wytchnienie.

Rezydencja harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Budynek zanurzony jest w zadrzewioną okolicę i sam także porasta roślinnością. Na szczytowej kondygnacji od strony ulicy oraz w przestrzeniach prywatnych znajdują się pergole. W części wewnętrznej zaprojektowano zaciszne patio.

Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. To miejsce służące aktywnościom fizycznym, dostępne dla wszystkich mieszkańców. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

PLAN BUDYNKU
SMART HOME

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie
automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWÓJ APARTAMENT Z CERTYFIKATEM BREEAM

Przestrzeń budynku Łazienki Park charakteryzuje szereg rozwiązań, wprowadzonych z myślą o komforcie mieszkańców, a także pozytywnym wpływie inwestycji na środowisko i okolicę. Rozwiązania zostały podzielone na te odnoszące się do komfortu w budynku, elementów przyjaznego otoczenia, lokalizacji i pozytywnego wpływu na lokalną społeczność.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo