Menu
Warszawa / Gdańsk

REZYDENCJA ŁAZIENKI PARK - PRZESTRZEŃ HARMONII

   

Rezydencja Łazienki Park to inwestycja unikatowa. Położona w części Śródmieścia o królewskim rodowodzie. W miejscu z wielką historią i wspaniałymi zabytkami. W sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich.

Budynek Rezydencji Łazienki Park to budynek pięciokondygnacyjny. Rezydencja mieści 64 apartamenty o powierzchni od 32 m2 do 182 m2. Na najwyższej kondygnacji znajdują się przestronne penthouse'y z rozległymi tarasami. Pozostałe apartamenty wyposażono w balkony lub loggie. Lokale parterowe połączone są z prywatnymi ogródkami.

Budynek posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

Lokalizacja

 

Dwie minuty spacerem od Rezydencji znajdują się Łazienki Królewskie - miejsce magiczne i wielobarwne, gdzie współistnieją wielka sztuka
i zachwycająca przyroda.
W okolicy Rezydencji mają swoje siedziby instytucje publiczne i ambasady, których obecność podkreśla prestiż lokalizacji.


 

  • Łazienki Królewskie 2 min.
  • Klub Tenisowy Legia 9 min.
  • Restauracja Belvedere 11 min.

 

  • CH VITKAC 10 min.
  • Dworzec Centralny 11 min.
  • Lotnisko im. Fryderyka Chopina 17 min.

 

  • Bulwary Wiślane 9 min.
  • Pola Mokotowskie 14 min.
  • Rynek Starego Miasta 18 min.


W pobliżu Rezydencji znajduje się także Park Agrykola, jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych Warszawy. Na Agrykolę przychodzą wszyscy – starsi i młodsi, rodziny i single. Park cieszy się wielką popularnością wśród osób lubiących aktywnie spędzać czas. Znajduje się tu kort tenisowy oraz boiska - do piłki nożnej, do siatkówki i do koszykówki. To także wymarzona przestrzeń do biegania. Na skarpie sąsiadującej z parkiem znajduje się Zamek Ujazdowski, będący siedzibą Centrum Sztuki Współczesnej.

Harmonia w każdym detaluSMART HOME

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie
automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWÓJ APARTAMENT Z CERTYFIKATEM BREEAM

Przestrzeń budynku Łazienki Park charakteryzuje szereg rozwiązań, wprowadzonych z myślą o komforcie mieszkańców, a także pozytywnym wpływie inwestycji na środowisko i okolicę. Rozwiązania zostały podzielone na te odnoszące się do komfortu w budynku, elementów przyjaznego otoczenia, lokalizacji i pozytywnego wpływu na lokalną społeczność.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego
Biura Sprzedaży przy ul. Złotej 61
Wtorek - Piątek: 12:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek