Menu
Warszawa / Gdańsk

POZYTYWNY MOKOTÓW.
CODZIENNOŚĆ, KTÓRA ZACHWYCA.


 

Zapraszamy na Dzień Otwarty!
Sobota, 21 września, godz. 10:00-16:00
Biuro Sprzedaży
ul. Postępu 25
(vis a vis budynku biurowego przy ul. Konstruktorskiej 4)


W ramach osiedla Pozytywny Mokotów powstanie 7 budynków mieszkalnych. Założenie podzielone jest na 3 etapy. Budynki zaprojektowano na planie litery L i C. Otwierać się będą do wnętrza osiedla. Od strony ulicy utworzą one wielkomiejską pierzeję z lokalami handlowo-usługowymi na parterze. W pobliżu ulicy, tuż przy wejściach na teren kompleksu, powstaną skwerki, które nadadzą całości przyjaznego charakteru.

W ramach I etapu inwestycji Pozytywny Mokotów powstanie 125 mieszkań od jedno- do pięciopokojowych, o powierzchni od 33 do 114 m2.

Mieszkania cechuje doskonała jakość wykonania, duże możliwości aranżacyjne i optymalna ekspozycja na światło dzienne. Każdy z lokali posiada obszerną loggię lub balkon. 

Najwyższe piętra budynków przeznaczono na apartamenty z dużymi tarasami od strony zielonego dziedzińca przestrzeni wspólnej kompleksu.

Lokalizacja

 

Pozytywny Mokotów powstaje na rogu ulic Konstruktorskiej i Postępu. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Od stacji metra Metro Wilanowska dzielą nas zaledwie dwa przystanki tramwajem. Pozytywny Mokotów to również bliski dostęp do głównych arterii ruchu samochodowego stolicy oraz międzynarodowego lotniska. 

  • Przystanek autobusowy 2 min.
  • Bio Bazar 8 min.
  • CH Galeria Mokotów 12 min. 

  • Park i Pałac w Wilanowie 16 min.
  • CH Sadyba Best Mall 16 min.
  • Park Kultury w Powsinie 19 min.

 

  • Tor wyścigów konnych Służewiec 10 min.
  • Pole Mokotowskie 12 min.
  • Park Arkadia - stawy pod Królikarnią 12 min.  

  • Stacja metra Wierzbno 13 min.
  • Lotnisko im. Fryderyka Chopina 23 min.
  • Dworzec Centralny 29 min.


Okolica tętni życiem. Znajdują się tu liczne biura, szkoły, przedszkola oraz różnorodne usługi – małe sklepiki, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe.
Z Pozytywnego Mokotowa w ciągu kilku minut dojdziemy pieszo do Galerii Mokotów, jednego z najpopularniejszych centrów handlowo-usługowych w Warszawie.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej bliskie położenie względem dużych, atrakcyjnych parków. Park Arkadia z Królikarnią, Pola Mokotowskie, Park Dolinka Służewiecka to przestrzenie nietuzinkowe, które oferują całą paletę możliwości – od relaksu pośród natury, przez uprawianie sportu, aż po koncerty na otwartym powietrzu. Niedaleko Pozytywnego Mokotowa znajduje się miejsce kultowe dla fanów jeździectwa – Tor Służewiec.

Plan osiedla 

  


SMART HOME

Mieszkania w osiedlu Pozytywny Mokotów zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO.
Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM
- poziom VERY GOOD

Pozytywny Mokotów to miejsce z własnym mikroklimatem. Przestrzenie otwarte kompleksu pomyślane zostały jako zaciszny, naturalistyczny ogród z bogactwem form i odmian roślinnych. Dominującą rolę odgrywać będą tutaj krzewy i rośliny okrywowe. Dopełnią je kwitnące, wielokolorowe byliny i rabaty z traw ozdobnych.
Aleje zostaną obsadzone drzewami, które zapewnią przyjemny cień w gorące dni. W miejscach nieco oddalonych od głównych traktów, powstaną łagodne pagórki z wyższymi drzewami.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży
przy ul. Postępu 25 (parking dla Klientów)
(vis a vis budynku biurowego przy ul. Konstruktorskiej 4).

Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek