Menu
Warszawa / Gdańsk

KOLEJNY BUDYNEK
II ETAPU W PRZEDSPRZEDAŻY!W ramach osiedla Pozytywny Mokotów powstanie 7 budynków mieszkalnych. Założenie podzielone jest na 3 etapy. Budynki zaprojektowano na planie litery L i C. Otwierać się będą do wnętrza osiedla. Od strony ulicy utworzą one wielkomiejską pierzeję z lokalami handlowo-usługowymi na parterze. W pobliżu ulicy, tuż przy wejściach na teren kompleksu, powstaną skwerki, które nadadzą całości przyjaznego charakteru.

W ramach I etapu inwestycji Pozytywny Mokotów powstanie 125 mieszkań od jedno- do pięciopokojowych, o powierzchni od 33 do 114 m2. W II etapie osiedla zaplanowano 258 mieszkań o powierzchni od 30 do 112 m2.

Mieszkania cechuje doskonała jakość wykonania, duże możliwości aranżacyjne i optymalna ekspozycja na światło dzienne. Każdy z lokali posiada obszerną loggię lub balkon. 

Najwyższe piętra budynków przeznaczono na apartamenty z dużymi tarasami od strony zielonego dziedzińca przestrzeni wspólnej kompleksu.

Lokalizacja

 

Pozytywny Mokotów powstaje na rogu ulic Konstruktorskiej i Postępu. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Od stacji metra Metro Wilanowska dzielą nas zaledwie dwa przystanki tramwajem. Pozytywny Mokotów to również bliski dostęp do głównych arterii ruchu samochodowego stolicy oraz międzynarodowego lotniska. 

 • Przystanek autobusowy 2 min.
 • Bio Bazar 8 min.
 • CH Galeria Mokotów 12 min. 

 • Park i Pałac w Wilanowie 16 min.
 • CH Sadyba Best Mall 16 min.
 • Park Kultury w Powsinie 19 min.

 

 • Tor wyścigów konnych Służewiec 10 min.
 • Pole Mokotowskie 12 min.
 • Park Arkadia - stawy pod Królikarnią 12 min.  

 • Stacja metra Wierzbno 13 min.
 • Lotnisko im. Fryderyka Chopina 23 min.
 • Dworzec Centralny 29 min.


Okolica tętni życiem. Znajdują się tu liczne biura, szkoły, przedszkola oraz różnorodne usługi – małe sklepiki, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe.
Z Pozytywnego Mokotowa w ciągu kilku minut dojdziemy pieszo do Galerii Mokotów, jednego z najpopularniejszych centrów handlowo-usługowych w Warszawie.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej bliskie położenie względem dużych, atrakcyjnych parków. Park Arkadia z Królikarnią, Pola Mokotowskie, Park Dolinka Służewiecka to przestrzenie nietuzinkowe, które oferują całą paletę możliwości – od relaksu pośród natury, przez uprawianie sportu, aż po koncerty na otwartym powietrzu. Niedaleko Pozytywnego Mokotowa znajduje się miejsce kultowe dla fanów jeździectwa – Tor Służewiec.

Plan osiedla 

  


SMART HOME

Mieszkania w osiedlu Pozytywny Mokotów zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO.
Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM
- poziom VERY GOOD

Pozytywny Mokotów to miejsce z własnym mikroklimatem. Przestrzenie otwarte kompleksu pomyślane zostały jako zaciszny, naturalistyczny ogród z bogactwem form i odmian roślinnych. Dominującą rolę odgrywać będą tutaj krzewy i rośliny okrywowe. Dopełnią je kwitnące, wielokolorowe byliny i rabaty z traw ozdobnych.
Aleje zostaną obsadzone drzewami, które zapewnią przyjemny cień w gorące dni. W miejscach nieco oddalonych od głównych traktów, powstaną łagodne pagórki z wyższymi drzewami.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży


Szanowni Państwo,
zapraszamy do naszych Biur Sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie spotkania z naszymi doradcami odbędą się z zachowaniem aktualnych zasad i ograniczeń bezpieczeństwa, zgodnie
z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii.

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, chcielibyśmy poinformować, że wzięcie udziału w spotkaniu z naszymi przedstawicielami
jest równoznaczne z potwierdzeniem, że nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali. Jak również, że nie kontaktowali się Państwo z osobami, które zachorowały w wyniku zakażenia wirusem COVID-19. W przeciwnym razie spotkanie w Biurze Sprzedaży Yareal niestety nie będzie możliwe.

Klientów z objawami jakiejkolwiek infekcji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 423 80 80 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Biuro Sprzedaży
przy ul. Postępu 25 (parking dla Klientów)
(vis a vis budynku biurowego przy ul. Konstruktorskiej 4).

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek