STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Dzięki miniaturowym modułom systemu FIBARO montowanym w puszkach podtynkowych, niewymagającym skomplikowanej i inwazyjnej instalacji, masz stałą możliwość kontroli i sterowania oświetleniem w domu, a to wszystko za pomocą telefonu komórkowego. Możesz regulować natężeniem światła, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią atmosferę. Intensywność oświetlenia może zależeć od pory dnia, rodzaju wykonywanych czynności.

ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

Dzięki FIBARO masz stały dostęp do domu. W przypadku wykrycia zagrożenia, system uruchomi odpowiednią scenę alarmową i wyśle powiadomienie na Twój telefon. Nie zapomnisz również o niedomkniętych drzwiach ani otwartych oknach. FIBARO poinformuje Cię o tym fakcie, gdy wychodzisz do pracy, idziesz spać lub gdy zanosi się na deszcz. Zimą, na czas wietrzenia pomieszczenia, FIBARO da sygnał do wyłączenia ogrzewania, a latem urządzenie może sterować klimatyzacją.

ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI

System FIBARO pozwoli Ci zdanie włączać i wyłączać dowolne urządzenia elektryczne. Odcinając lub przywracając zasilanie w gniazdku, możesz kontrolować cały domowy sprzęt RTV AGD. Zapomniałeś wyłączyć żelazko? Możesz to zrobić za pomocą aplikacji FIBARO nawet w drodze do pracy. Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed telewizorem? Dzięki FIBARO możesz zdalnie kontrolować czas spędzony przez Twoje pociechy przed telewizorem, komputerem czy konsolą do gier. Twórz godzinowe harmonogramy bądź kontroluj zdalnie czas działania wybranych urządzeń.

STEROWANIE OGRZEWANIEM

Z FIBARO możesz w prosty sposób sterować ogrzewaniem i dostosować temperaturę w domu do Twojego stylu życia. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę dostosowaną do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Wietrzysz pokój? System może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

Mieszkańcy Rezydencji Iwicka będą mieli możliwość zarządzania zużyciem energii cieplnej w swoich apartamentach dzięki nowatorskim głowicom termostatycznym The Heat Controller. Każdy grzejnik, na którym zostanie zamontowana głowica, stanie się inteligentnym źródłem ciepła. Urządzenie w oparciu o kubaturę pomieszczenia oblicza czas, jaki potrzebuje, żeby osiągnąć żądaną temperaturę. Możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem, czy dostosowanie pracy grzejników do obecności domowników w mieszkaniu pozwoli uzyskać wymierne oszczędności na rachunkach za ogrzewanie apartamentu. To rozwiązanie to także kolejny krok w kierunku racjonalnego wykorzystania zasobów, a więc poprawy jakości środowiska.

KOMFORT

Wracasz do domu po długim dniu i jedyne, o czym marzysz to odpoczynek w miłej atmosferze. Dzięki nieograniczonym możliwościom FIBARO, możesz stworzyć własne sceny, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój, a co więcej pozwolą zaoszczędzić Twój czas. Możesz sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w apartamencie. Wystarczy, że podniesiesz telefon i uruchomisz określone zdarzenie. Twój dom będzie mógł żyć zgodnie z Twoim rytmem, dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.

BEZPIECZEŃSTWO

System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wielu urządzeń masz możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad swoim domem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy smartfon i dostęp do Internetu. System FIBARO poinformuje Cię o wszystkich niepokojących zdarzeniach wysyłając informację na Twój telefon.

OSZCZĘDNOŚĆ

W Systemie FIBARO, dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. Rozbudowane statystyki prezentowane są w formie czytelnych wykresów, które pomogą Tobie tworzyć zestawienia oraz prognozować przyszłe rachunki.

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Pakiet FIBARO to pierwszy krok do stworzenia swojego własnego inteligentnego domu.

Modułowość FIBARO sprawia, że w każdej chwili możliwe jest dodawanie kolejnych elementów i definiowanie następnych funkcjonalności. Dzięki temu można stale rozbudowywać system wraz z rosnącymi potrzebami domowników i zwiększającą się liczbą inteligentnych urządzeń w domu. Stwórz dopasowany do Twoich potrzeb inteligentny dom.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI


Zadaj pytanie

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

0Schowek

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Grono najemców powiększyło się o kolejną firmę – klinikę medyczną Fimedica, która wynajęła 360 mkw. powierzchni na parterze budynku LIXA D.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.

Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Zrealizowane inwestycje

Praga Południe

SOHO by Yareal

ul. Mińska 25

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Mokotów

Pozytywny Mokotów

ul. Postępu 25

Projekt zrealizowany w 2023 r.
Ochota

Eden Włodarzewska

ul. Włodarzewska 74

Projekt zrealizowany w 2019 r.
Wola

LIXA A, ul. Kasprzaka 2

LIXA B, ul. Giełdowa 1

Projekt zrealizowany w 2021 r.
Zobacz więcej