STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Dzięki miniaturowym modułom systemu FIBARO montowanym w puszkach podtynkowych, niewymagającym skomplikowanej i inwazyjnej instalacji, masz stałą możliwość kontroli i sterowania oświetleniem w całym domu, a to wszystko za pomocą telefonu komórkowego. Możesz regulować natężeniem światła, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią atmosferę. Intensywność oświetlenia może zależeć od pory dnia, rodzaju wykonywanych czynności.

ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

System FIBARO sprawdza, czy okna są zamknięte, gasi światło, wyłącza żelazko i inne urządzenia, które nie muszą być włączone podczas Twojej nieobecności, a w przypadku wykrycia otwartego okna lub drzwi system poinformuje Cię o tym fakcie. Dzięki aplikacji FIBARO masz stały dostęp do domu. Możesz opiekować się swoją rodziną z dowolnego miejsca na ziemi.

ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI

Zarządzaj swoim telewizorem, kinem domowym, systemem Hi-Fi i innymi urządzeniami z poziomu aplikacji FIBARO. Korzystaj ze scen i asocjacji, przełączaj kanały oraz reguluj poziom głośności. Z FIBARO nie potrzebujesz żadnego innego kontrolera niż Twój smartfon czy tablet. Z FIBARO możesz też kontrolować czas spędzany przez Twoje pociechy przed telewizorem czy komputerem. To idealne rozwiązanie dające możliwość planowania ilości godzin, w tracie których dzieci mogą bawić się czy oglądać ulubione filmy. Twórz godzinowe harmonogramy bądź kontroluj zdalnie czas działania wybranych urządzeń.

KOMFORT

Wracasz do domu po długim dniu i jedyne, o czym marzysz to odpoczynek w miłej atmosferze. Dzięki nieograniczonym możliwościom FIBARO, możesz stworzyć własne sceny, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój, a co więcej pozwolą zaoszczędzić Twój czas. Możesz sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w mieszkaniu. Wystarczy, że podniesiesz telefon i uruchomisz określone zdarzenie. Twój dom będzie mógł żyć zgodnie z Twoim rytmem, dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.

BEZPIECZEŃSTWO

System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wszystkich naszych urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie obawiaj się czy masz w domu intruza lub czy zapomniałeś wyłączyć światło w sypialni. Dom nie zapomina! Samoistnie się zabezpieczy i uzbroi, po czym poinformuje nas wysyłając wiadomość na nasz telefon.

OSZCZĘDNOŚĆ

W Systemie FIBARO, dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. Rozbudowane statystyki prezentowane są w formie czytelnych wykresów, które pomogą Tobie tworzyć zestawienia oraz prognozować przyszłe rachunki.

Mieszkańcy Rezydencji Vice Versa będą mieli możliwość zarządzania zużyciem energii cieplnej w swoich mieszkaniach dzięki nowatorskim głowicom termostatycznym The Heat Controller. Każdy grzejnik, na którym zostanie zamontowana głowica, stanie się inteligentnym źródłem ciepła. Urządzenie w oparciu o kubaturę pomieszczenia oblicza czas, jaki potrzebuje, żeby osiągnąć żądaną temperaturę. Możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem, czy dostosowanie pracy grzejników do obecności domowników w mieszkaniu, pozwoli uzyskać wymierne oszczędności na rachunkach za ogrzewanie mieszkania. To rozwiązanie to także kolejny krok w kierunku racjonalnego wykorzystania zasobów, a więc poprawy jakości środowiska.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI


Zadaj pytanie

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

0Schowek