Aktualności
Oxygen Park sprzedany!
Warszawski kompleks biurowy oferujący 18 000 mkw. powierzchni biurowej został sprzedany. Kompleks Oxygen Park, zrealizowany przez Yareal Polska, położony przy Al. Jerozolimskich w Warszawie został sprzedany.
Nowym właścicielem obiektu została grupa Golden Star Estate B.V. Oxygen Park to biurowiec, który oferuje 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, który jest w całości wynajęty. Wśród jego najemców wymienić należy: Grupa Wirtualna Polska, Merck, Lionbridge, Fujitsu Technologies, Sodexo i Agfa Graphics.
Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że ta inwestycja została zakupiona przez Golden Star Estate B.V. Współpraca z tak prestiżowym partnerem jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji – powiedział Eric Dapoigny, prezes Yareal. By na stałe zapewnić najemcom i inwestorowi wysoką jakość usług, Yareal pozostanie zarządcą nieruchomości, jak to miało miejsce w większości naszych wcześniejszych inwestycji – dodał.
Kompleks Oxygen Park posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.
Zakończenie budowy apartamentów w inwestycji ODEA Park w Gdańsku
Yareal rozszerza ofertę apartamentów w Miasteczku Wilanów
Bułkę przez Bibułkę, Pollypizza Neopolitan oraz Baken w SOHO by Yareal
Właściciele konceptów gastronomicznych Bułkę przez Bibułkę, Pollypizza Neopolitan oraz Baken podpisali długoletnią umowę najmu 930 mkw. powierzchni w SOHO by Yareal
Rozwiń
Mural, neony i iluminacje świetlne na Kamionku
W SOHO by Yareal na warszawskim Kamionku powstał efektowny mural zdobiący nowopowstały pasaż.
Rozwiń
ODEA Park – ukryty azyl na szczycie wzgórza
W centrum Gdańska dobiega końca budowa unikalnego kompleksu kameralnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych na szczycie wzgórza z malowniczym widokiem na panoramę Głównego Miasta z Kościołem Mariackim widocznym jak na dłoni.
Rozwiń
MOKOPOLIS – otwarte osiedle w sercu Służewca
Świat Yareal


Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.
Aktualności

Dobiegła końca budowa kameralnego, certyfikowanego osiedla apartamentów ODEA Park w Gdańsku.
O nas

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową
i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.
więcej... mniej...
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

ESG to jeden z ważniejszych terminów w kontekście realizacji inwestycji deweloperskich, mający bezpośredni wpływ na kwestie dotyczące zarządzania i odpowiedzialności biznesowej firmy.
Zrównoważony rozwój był od początku jednym z fundamentów rozwoju Yareal. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności wynikającej z faktu, że tworząc nowe projekty i wprowadzając nowe funkcje, definiujemy na dziesięciolecia realia i komfort życia w mieście.
więcej... mniej...