REZYDENCJA IWICKA -
KOMFORT ŻYCIA PRZEDE WSZYSTKIM! 

  

Rezydencja Iwicka to cztery kameralne, czteropiętrowe budynki. Inwestycja obejmuje łącznie 88 apartamentów – od jedno- do sześciopokojowych. Niemal każdy posiada balkon, loggię lub taras. Część apartamentów na parterze posiada prywatne ogródki, a niektóre z apartamentów na ostatnim piętrze antresole. W części podziemnej znajduje się garaż ze 110 miejscami parkingowymi.

Rezydencja Iwicka jest ogrodzona. Na teren inwestycji dostaniemy się przez główne wejście połączone z recepcją. Całość inwestycji jest wkomponowana w otaczającą zieleń, zaś teren wokół został starannie zaaranżowany.

   * ZOBACZ CERTYFIKAT

Lokalizacja


ZALETY DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI

Harmonia w każdym wymiarze


Apartamenty w Rezydencji Iwicka zostały pomyślane tak, aby przebywanie w nich łączyło się z komfortem i przyjemnością. Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność przestrzeni i łatwość aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Uwzględniono również podział na część dzienną i wypoczynkową, dzięki temu rozkłady apartamentów doskonale współgrają z naturalnym rytmem życia domowników.

W Rezydencji Iwicka zaprojektowano wielofunkcyjne pomieszczenie klubowe wyposażone w kącik dla dzieci, część telewizyjną, aneks kuchenny oraz pomieszczenia sanitarne. Elastyczna aranżacja i nowoczesne wyposażenie umożliwiają zorganizowanie kameralnych spotkań towarzyskich lub imprezy urodzinowej. Tutaj w gronie sąsiadów można wspólnie obejrzeć wydarzenia sportowe lub filmy.

PLAN BUDYNKUSMART HOME

Apartamenty w Rezydencji Iwicka zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO. Jeden z najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWÓJ APARTAMENT Z CERTYFIKATEM BREEAM

Cała inwestycja Rezydencja Iwicka, budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo