APARTAMENTY SIENNA 65 - WYSPA SPOKOJU W SERCU MIASTA


Projekt zrealizowany w 2020 r.


    

  

Sienna 65 to nowoczesny, 10-piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia elegancką architekturą. W parze z walorami estetycznymi konceptu idzie bezkompromisowa realizacja. Wykończona szlachetnymi materiałami fasada oraz drewniane okna współgrają z charakterem tego wyjątkowego projektu. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Mieszkańców i ich gości wita reprezentacyjne lobby z recepcją, prowadzące do starannie wykończonych części wspólnych i komfortowych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach - od jednopokojowych, ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne, czteropokojowe o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie jasne, funkcjonalne, posiadające balkony, na których zaprojektowano specjalne donice na zieleń.

Sienna 65 to miejsce czerpiące z miasta wszystko to, co inspirujące i życiodajne. Jednocześnie to miejsce zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Na Siennej 65 jesteś po prostu u siebie.

   * ZOBACZ CERTYFIKAT

Lokalizacja

 

Ulica Sienna to miejsce szczególne - znajduje się w samym centrum. Nie zaznasz tu wrzawy i pośpiechu.
Obok kamienic pną się drapacze chmur, zaś obok siedzib wielkich korporacji odkryjesz miejsca wyjątkowe - kina i teatry, muzea i galerie, kluby muzyczne, restauracje z kuchniami świata oraz małe, klimatyczne knajpki.


 

  • Stacja metra Rondo ONZ 2 min.
  • CH Złote Tarasy 5 min.
  • Dworzec Centralny 5 min.

 

  • Hala Mirowska 6 min.
  • CH VITKAC 8 min.
  • Lotnisko im. Fryderyka Chopina 21 min.

 

  • Ogród Saski 8 min.
  • Rynek Starego Miasta 12 min.
  • Łazienki Królewskie 12 min.


Tuż za rogiem znajduje się Aleja Jana Pawła II - barwna, gwarna, tętniąca życiem. Swój urok odzyskały również ulice Prosta i Towarowa, które po rewitalizacji intrygują miejskim, przyjaznym charakterem.

Apartamenty w sercu miastaSMART HOME

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie
automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWÓJ APARTAMENT Z CERTYFIKATEM BREEAM

Przestrzeń budynku Sienna 65 charakteryzuje szereg rozwiązań, wprowadzonych z myślą o komforcie mieszkańców, a także pozytywnym wpływie inwestycji na środowisko i okolicę. Rozwiązania zostały podzielone na te odnoszące się do komfortu w budynku, elementów przyjaznego otoczenia, lokalizacji i pozytywnego wpływu na lokalną społeczność.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo